Wydaj książkę

Aby odnieść szybki efekt w biznesie warto wymyślić coś, co pozwoli z dnia na dzień stać się znanym człowiekiem. Coś, dzięki czemu szybko staniesz się rozpoznawalny. Jeśli masz lekkie pióro, skup się na pisaniu książek. Minie trochę czasu zanim któraś z nich stanie się bestsellerem, a ty zarobisz miliony.

Nie ma się jednak co poddawać, a próbować. Jest wielu znanych pisarzy, którzy rozpoczynali od innych zajęć, ponieważ niedostatecznie wierzyli w swój talent. Jednym z nich jest znana polska pisarka, Katarzyna Grochola. Jej książki zaczęły być doceniane przez Czytelniczki, kiedy autorka była już w średnim wieku.

Dziś literatura podpisywana jej nazwiskiem czytana jest przez miliony kobiet w kraju. Podobnym przykładem może być autorka sagi o Christianie Greyu. E L James odniosła sukces także po latach pracy w innych zawodach, aż w końcu uwierzyła, że może napisać książkę, która porwie miliony kobiet na całym świecie. Książki nadal cieszą się ogromnym zainteresowanie i choć dostępne są w wersji ebooków, zdecydowana większość czytelników sięga po wydania papierowe.