Social media

Facebook, Twitter czy Instagram już dawno przestały być miejscem, gdzie spotykają się wyłącznie osoby prywatne. Coraz więcej firm decyduje się na założenie konta na portalu społecznościowym. Oryginalny fan page potrafi zgromadzić grono wiernych odbiorców, które sięga tysięcy, a nawet kilku milionów osób.

Co robić na takim fan page’u? Przede wszystkim poznać klientów i ich potrzeby. Poznać grupę docelową, dowiedzieć się za co Cię cenią. Masz z nimi bezpośredni kontakt.

wlepki na zamówienie https://booklet.pl/oferta Naklejki i etykiety samoprzylepne na zamówienie z własnym nadrukiem, badanie marki

Klienci mogą w każdej chwili wysłać do Ciebie pytania, a ty bez tryby oficjalnego odpowiedzieć im na stopie koleżeńskiej. Takie zmniejszenie dystansu jest bardzo ważne, ponieważ pozwala Ci zaprzyjaźnić się z potencjalnym klientem. Fan page powinien być prowadzony z pomysłem.

Treści muszą ukazywać się regularnie i być na tyle ciekawe, żeby użytkownicy chcieli je czytać. Możesz tutaj organizować konkursy, które cieszą się ogromną popularnością w sieci. Social media dają Ci mnóstwo możliwości, z których szkoda nie skorzystać!.

www.ciuchometr.pl