Naucz się odpoczywać

Ludzie nie potrafią odpoczywać. To nasza wada, niemal wszystkich. W dzisiejszych czasach praca pochłania wszystko.

Gdy drukujemy naklejki cennik uzalezniony jest od nakładu https://booklet.pl/kalkulator policzy to nasz kalkulator obsługa klientów

W domu mówimy o pracy i kończymy projekty. Cieszymy się, kiedy nadchodzi weekend, ponieważ będziemy mieli czas na nadrobienie zaległości z pracy. Najgorsze jest to, że na wakacjach także pracujemy.

Zabieramy ze sobą laptopa, telefon służbowy i dokumenty oraz projekty. Leżąc na plaży… pracujemy. Czasem oszukujemy samych siebie, że to tylko dokańczanie projektów, że przecież odpoczywamy.

Prawda jest jednak taka, że pracujemy tak samo jak w firmie, zmienia się tylko miejsce. Psychicznie jesteś wciąż za biurkiem. Głowę masz zaprzątniętą sprawami firmy, nie potrafisz się zrelaksować i po prostu odpocząć.

Regeneracja jest bardzo ważna, dlatego postaraj się jadą na wakacje zamknąć wszystkie projekty. Oczywiście sprawdzanie poczty mailowej jest ważne, ale postaraj się ograniczyć do tego wakacyjne obowiązki. Regeneracja jest potrzebna organizmowi, aby po powrocie do firmy mógł działać ze zdwojoną siłą.

Dlatego chcąc osiągać najlepsze rezultaty stosunkowo szybko – koniecznie naucz się odpoczywać.

www.secret.info.pl