Luksusowe rejsy na wagę złota

Choć podróż samolotem trwa o wiele krócej niż statkiem, wiele osób decyduje się na tę formę dotarcia do celu. Dlaczego? Bo traktują sam przejazd jako wakacje. Coraz więcej firm oraz agencji turystycznych proponuje swoim klientom luksusowe rejsy. Taka podróż może trwać np. trzy tygodnie.

w zależności od wariantu jaki wybierzemy, może to być podróż cały czas na otwartym morzu, lub też wycieczka połączona ze zwiedzaniem. Takie rejsy są szczególnie doceniane przez ludzi zamożnych, ponieważ nie są tanie – trzeba liczyć się tutaj z kosztem kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na takim statku czujemy się jak w luksusowym miasteczku. Zapewniany mamy nocleg w wygodnych kabinach, które wglądem przypominają pokoje w drogich hotelach. Jedzenie jest wyborne, ponieważ przygotowują je znani i cenieni kucharze.

Na statku masz wszystko to, co potrzebne jest Ci do życia – są sklepy, są kawiarnie, są sale bankietowe oraz balowe. I baseny. Jest kino, ale i nieraz teatr. Możesz skorzystać z lekcji tańca, siłowni lub innych alternatywnych form wypoczynku. Rejsy takie często połączone są ze zwiedzanie świata np.

miast europejskich. Luksusowy rejs statkiem to niesamowita przygoda – patrząc jednak na koszty, można stwierdzić, że to wakacje życia.