Baza pielęgnacyjna

Każda kobieta, która właściwie traktuje skórę twarzy wie, że mleczko oczyszczająco-nawilżające oraz płyn micelarny, ewentualnie tonik, to totalne minimum. Stosowanie ich w takiej kolejności, to jest najpierw mleczko, potem tonik / płyn micelarny, jest konieczne zarówno rano, tuż po przebudzeniu, jak i wieczorem, zanim położymy się spać. Stosowanie tych kosmetyków, przynajmniej dwa razy dziennie powinno stać się nawykiem, swoistym rytuałem, bez którego mamy wrażenie, że coś jest nie tak.

Po zastosowaniu tych podstawowych preparatów, oczywiście nawilżamy, nawilżamy i jeszcze raz nawilżamy. Naukowcy stworzyli dla nas inne kremy, które mają za zadanie nawilżać skórę w ciągu dnia, i inne do stosowania na noc. O tych, którzy cenią sobie wygodę i czas, również pomyślano.

Bardzo opłacalne nieruchomości swarzędz oddano do użytku

Opracowano bowiem recepturę kremów, które są odpowiednie do stosowania przez całą dobę, tak w dzień, jak i nocą. Szczególnie cennym, bo skutecznym i funkcjonalnym kosmetykiem, pozwalającym skrócić czas trwania codziennych zabiegów kosmetycznych, jest płyn micelarny. Dowiedziono, że płyn micelarny z powodzeniem może zastąpić mleczko i tonik, będąc ich prostszym odpowiednikiem.